Benefičný koncert POČUŤ SRDCOM - Bratislava

Nadácia Vlada Kulíška POČUŤ SRDCOM, pod záštitou Ing. Sylvie Gašparovičovej manželky prezidenta SR usporiadala 16.ročník BENEFIČNÉHO KONCERTU pre žiakov so sluchovým postihnutím
dňa 8.mája 2009 v Bratislave.

Tohto Benefičného koncertu sa zúčastnili aj deti z detského domova v Kremnici, ktoré sa prezentovali tancom HIP-HOP.

Benefičný koncert Počuť srdcom bol komponovaný programom za účasti profesionálnych umelcov a sluchovo postihnutých detí z celého Slovenska.

Deti z detského domova veľmi radi nacvičujú nielen tanec, ale aj rôzne divadelné predstavenia.

Detský domov Maurícius v Kremnici prezentovali deti : Mikuláš Franc, Kvetka Hederváriová, Vinco Toráč, Stanka Toráčová, Zuzana Janova, Leo Cicu.

Po vystúpení ktoré deti absolvovali nasledoval program pre nich, kde sa predstavili hostia ako napr. Iveta Bartošová (česká speváčka), Pavel Bruchala (moderátor), Melies (najlepší slovenský kúzelník), New Wave Crew Sabinov (tanečná skupina), a ďalší. Deti mali z vystúpení obrovský zážitok, na ktorý budú dlho spomínať.

Dňa 9. mája 2009 prebehlo slávnostné vyhodnotenie výsledkov. Deti z detského domova sa umiestnili na peknom 3. mieste. So svojím vystúpením boli deti spokojné a už sa nevedia dočkať nového Benefičného koncertu Počuť srdcom.
No a my ostatní sa taktiež tešíme na nové vystúpenia, ktoré deti predvedú.

Hlavná stránka | CD Computer Design © Copyright 2009.